Bachovy esence – pokročilí

Tento kurz je určen pro absolventy kurzu Bachovy esence a sebepoznání. Zdokonalení v této oblasti přináší prohloubení důvěry klientů ve vaše terapeutické schopnosti. Vysvětlením toho, co se v klientovi či ve vašem blízkém člověku odehrává působíte už jako terapeuti, protože mu pomůžete pochopit stavy mysli, ve kterých se vyzná pouze málokdo. Pomůžete mu k sebepoznání a tím ke zkvalitnění jeho života. Mnohem lépe se vyznáte i sami v sobě. Ve vysvětlení , pokud budete esence testovat, se tak díky tomu vy i váš klient vždy najdete.

Co vám kurz přinese :

  1. Kurz je zaměřen výhradně na praktické procvičování  vhledu do problému člověka při maximálním počtu esencí,  budete posuzovat vždy kombinaci sedmi esencí
  2. Prohloubíte si schopnost na první pohled bezpečně určit základní problém člověka, na pohled druhý si prohloubíte schopnost tento základní problém více rozvést a vysvětlit tak, aby vám druhý člověk porozuměl
  3. Můžete si přinést své zajímavé kauzy, které si společně zdiagnostikujeme nebo kauzy, se kterými si nevíte rady
  4. Seznámíte se se zajímavými kauzami z mojí praxe a zkusíte si náhled do potíží mých klientů

Cena kurzu

1900 Kč / záloha je 900 Kč. Záloha je nevratná, převeditelná na jiný termín či jinou osobu.

Čas

9:00-17:00

V poledne je jedna hodina pauza.

Přihlášení

Přihlášení je telefonické na čísle 728 678 708 či emailem na kotabova@atlas.cz Účastník je závazně přihlášen uhrazením zálohy.

Adresa

Říčany, Politických vězňů 981/5,  Zobrazit na mapě

Doprava

Z Prahy do Říčan je výborné spojení:

1. Vlak z Hlavního nádraží směr Benešov. Od vlaku je ordinace vzdálena cca 4 minuty pěší chůze.

2. Autobus od stanice metra Háje směr Kostelec n. Č. lesy. Ordinace je vzdálena cca 10 minut. Vlak i autobus z Prahy jede do Říčan cca 25 minut.