Každý měsíc daruji 5% mých výdělků útulku Handipet

Výroba esencí na míru a jejich užívání

Připravuji a vyrábím Bachovy esence dle individuálních potřeb a problémů dotyčného člověka. Mohu vám na míru připravit kapky s Bachovými esencemi i hojivé masti.

Výběr a příprava vhodných květových esencí

K testování esencí potřebuji vaše jméno a datum narození. K přesnému určení individuálně vhodných druhů esencí používám jednoduchý svalový test, jaký je využíván i v rámci jedné z regresních technik – v metodě One Brain. S připravenými esencemi dostanete jako malý dárek seznam esencí, který pro vás bude návodem k zamyšlení se nad sebou a k pochopení své momentální situace.

Ráda namíchám i květové esence dle vašeho přání. Testování je však přesnější a účinnější – vlastní úsudek může být příliš subjektivní. Často je velmi obtížné správně identifikovat a pojmenovat vlastní psychické stavy a procesy. Různé esence jsou vhodné pro různé typy negativních pocitů a problémů, při volbě nevhodné esence se požadovaný účinek nedostaví.

Výběr-testování vhodných esencí na míru provádím zdarma.

Balení

Bachovy květové esence připravuji do lahviček o objemu 60 ml.

Skladování

Esence jsou připraveny částečně v alkoholu, je možné je tedy ponechat při pokojové teplotě. Děti do 1 roku, alkoholici a zvířata alkohol v esencích nemají, je tedy dobré esence pro jistotu skladovat v lednici.

Užívání a nástup účinků

Základní užívání Bachových kapek je 4xdenně 4 kapky. Lze kapat i častěji. Není třeba zapíjet. Je lhostejno, v jakou denní dobu se kapky užívají, je však vhodné s nimi začít i skončit den (tedy ráno a večer). Nejlépe působí, pokud si je nakapeme pod jazyk, pár sekund je necháme, než je spolkneme. Jídlo nehraje žádnou roli. Ani řidičům esence nezpůsobují problémy. V případě potíží s užíváním (děti, které odmítají léky či zvířata) je lze nakapat do jídla – nejlépe do tekutých potravin, i do horkých. V takovém případě je vhodné kapat do 2 dcl 4 kapky z užívací lahvičky. Je-li tekutiny víc, přidáváme odpovídající počet kapek (např. cca 4 dcl=8 kapek apod.).

Postup je obdobný i v případě mastí – těmi se též nelze předávkovat, tudíž je možné Bachovu mast použít několikrát denně dle vlastní potřeby.

Nástup účinků je individuální. Vždy záleží na tom, jak je problém závažný a kolik negativních emocí je potřeba vyčistit. Účinky Bachových esencí nastupují podle závažnosti od následujícího dne od počátku užívání (s výjimkou Krizových kapek, u kterých je nástup takřka okamžitý), nejdelší doba nástupu účinku je 2 měsíce (to se obvykle týká seniorů).

Cena Bachových esencí

6 – 7 esencí ………. 400 Kč

4 – 5 esencí ……… 300 Kč

3 esence ……………200 Kč

1 – 2 esence ……….100 Kč