Každý měsíc daruji 5% mých výdělků útulku Handipet

Základy Feng – šuej

Čína, 4500 let

feng_shui-287x300Feng šuej je staré čínské umění života v harmonii s okolím. Zabývá se energií čchi, která je životadárná, proudí kolem nás i v nás. Pokud chceme být zdraví a úspěšní, je nezbytné, aby energie čchi správně proudila. Feng šuej učí rozeznávat pozitivní energii čchi a energii negativní, učí, jak pozitivní posilovat a negativní se bránit. Učí jak jednoduše a příjemně zharmonizovat energii kolem sebe a tím i v sobě. S využitím feng šuej je domov i jeho okolí útulný, příjemně se v něm relaxuje a obnovují síly. S využitím feng šuej se daří ve všech oblastech života: v oblasti zdraví, rodiny, práce, kariéry, vzdělávání atd., pracujeme celkem s 9 zónami. Pokud se v některé oblasti života nedaří, jak bychom chtěli, můžeme si pomoci různými úpravami okolí, můžeme využít různé prvky na posílení energie v tomto směru. Feng šuej se zabývá i negativními energiemi – zemskými, elektromagnetickým smogem, energiemi lidskými.

Feng šuej je velmi kreativní metoda. Její učení je zcela logické. Vychází z přirozených potřeb člověka. Hluboká moudrost feng šuej je dána úzkým sepětím s přírodou a respektováním jejích zákonitostí.

Feng šuej využívá světové strany, tvary, materiály, barvy,… bere v potaz individuální potřeby obyvatel domu.Tuto zajímavou filosofii jsem se učila od lektora pana Jiřího Šmikmátora, žijícího v Brně, který vystudoval architekturu a umění Feng šuej se učil v Číně.

Tuto zajímavou filosofii jsem se učila od lektora pana Jiřího Šmikmátora, žijícího v Brně, který vystudoval architekturu a umění Feng – šuej se učil v Číně.

Co vám kurz přinese

  1. Seznámíte se s rozdělením prostoru podle jednotlivých elementů, naučíte se prostor dělit na zóny podle systému Pa Kua,: Země – Kov – Voda – Dřevo – Oheň.
  2. Seznámíte se s  významy jednotlivých zón pro váš život, s jejich posláním
  3. Řekneme si, jaké jsou harmonizující prvky jednotlivých oblastí. Jaké barvy, tvary, materiály se využívají pro posílení těchto oblastí
  4. Seznámíte se s úlohou jednotlivých místností, se zásadami jejich  harmonizace, povíme si, jak napravit nedostatky v místnostech
  5. Vysvětlíme si, jak je to se zrcadly, schodištěm, osvětlením, s doplňky jako jsou například obrazy, vázy, voda v domácnosti a podobně
  6. Naučíte se směrovat toky energie dle vašich potřeb
  7. Seznámíte se jak napravit nečastější potíže jako například vyladění partnerského vztahu, přivolání partnera, nedostatek financí a podobně
  8. Naučíte se nalézt důležité místo, jakým je  střed domu, bytu, místnosti
  9. Dozvíte se vaše magické číslo – číslo, které je důležité pro vaše zdraví a vaši prosperitu
  10. A samozřejmě máte po celou dobu kurzu prostor na vaše individuální otázky

Cena kurzu

1700 Kč / záloha je 700 Kč. Záloha je nevratná, převeditelná na jiný termín či jinou osobu.

Čas

9:00-17:00

V poledne je jedna hodina pauza.

Přihlášení

Přihlášení je telefonické na čísle 728 678 708 či emailem na kotabova@atlas.cz Účastník je závazně přihlášen uhrazením zálohy.

Adresa

Říčany, Politických vězňů 981/5,  Zobrazit na mapě

 

Doprava

Z Prahy do Říčan je výborné spojení:

1. Vlak z Hlavního nádraží směr Benešov. Od vlaku je ordinace vzdálena cca 4 minuty pěší chůze.

2. Autobus od stanice metra Háje směr Kostelec n. Č. lesy. Ordinace je vzdálena cca 10 minut. Vlak i autobus z Prahy jede do Říčan cca 25 minut.