Konstelace: Hojnost a já

Všechny problémy, psychické či fyzické, které v ordinaci řešíme pramení zcela zásadně z jedné stejné příčiny. Tou je skutečnost, že si člověk neuvědomuje svoji lidskou hodnotu. Co to znamená?

Pokud si člověk svoji hodnotu neuvědomuje, sklízí následky obvykle ve všech oblastech života. Následky sebeznehodnocování se odráží na zdraví, na materiálním zajištění, v nízkých cílech, ve vztazích. Proč?

Protože se člověk k sobě nechová láskyplně.  Jak se to projevuje? Dává si např. nízké cíle, přetěžuje se, nechává se využívat, je netrpělivý. Mysl zanáší špatnými, často strachuplnými  myšlenkami. Neumí si říci o pomoc. Neumí si říci o odměnu, o peníze, potíž mu dělá jen si představit, že by na tom byl finančně lépe nebo že by se pro lepší finanční zajištění nemusel tolik dřít. Kritizuje se, potíž mu dělá přijímat vše dobré, co mu život nabízí: dárky, služby, zážitky, vědomosti, dobré vztahy. Nestará se o své tělo jak by měl. Nedovede přivolat do svého života hojnost. V čem hojnost spočívá? Hojnost samozřejmě spočívá ve financích, kde je běžně vnímána. Ale také ve vztazích, ve vědomostech, zážitcích, samozřejmě ve zdraví, ve všem dobrém vůbec.  Pokud se člověk nedokáže ohodnotit, nedokáže si říci o peníze. Nedokáže si ani připustit, že si je zaslouží, že i on může v blahobytu žít.

Člověk se řídí dogmaty. Dogmata jsou programy, s jejichž pomocí se člověk úspěšně znehodnocuje, blokuje si jimi naplněnost života. To se neblaze odráží na jeho zdraví a na spolehlivé stabilitě nedostatku. „Co si neoddřu, to nemám. Bez práce nejsou koláče. Když nepracuješ, jsi zbytečný, jsi lenoch. Kdo nepracuje, ať nejí.“

Vztah k sobě i k blahobytu je určen vlivy výchovy, která člověka ovlivňovala až do dospělosti. Dítě přebírá programy svých rodičů. Např. přesvědčením : „To se ještě bude hodit, nevyhodíme to.“ si člověk aniž by si to uvědomoval, programuje nedostatek. Škudlení a hromadění na pak. Prali se rodiče s financemi? Jaký oni měli k penězům vztah? To vše člověk spolehlivě přebírá a těmito pravidly se řídí, protože je považuje za správná nebo se jimi řídí proto, že jiná pravidla nezná.

Člověk pociťuje stres z nedostatku. V jeho důsledku nesprávně využívá zákon přitažlivosti. Co vysíláme do vesmíru, to dostaneme zpět. Zákon přitažlivosti funguje každému a na každém kroku. Většina lidí si ale tuto skutečnost neuvědomuje a pokud ano, pak se zákonem přitažlivosti nedokáže adekvátně pracovat, nedokáže ho využít  ve svůj prospěch, ani ve prospěch nikoho jiného.

Co konstelace přinášejí?

  1. Skrze svůj vztah k penězům si uvědomíte svůj vztah k sobě
  1. Uvědomíte si svou jedinečnost, svoji hodnotu, svoje možnosti, naučíte se vážit si sebe sama
  1. Dozvíte se, jak skutečně funguje zákon přitažlivosti a  jak ho můžete využívat ve svůj prospěch
  1. Pochopíte které vaše programy jsou mylné, škodlivé, které ale přitom denně využíváte ve svůj neprospěch, aniž byste si to uvědomovali
  1. Uvědomíte si svoje programy nejen vědomé, ale i ty, které máte hluboko v podvědomí
  1. Zažijete možnost nahlédnout na svoje téma osobní hodnoty a vlastní hojnosti ze zcela jiného úhlu pohledu, jakého jste dosud nebyli schopni
  1. Otevřete si cestu k sebepoznání, k hojnosti, k pocitu naplněného života
 1. Lépe sami sobě porozumíte a dokážete se díky tomu do budoucna vyvarovat chyb

Jak konstelace probíhají?

  • Každý účastník má na míru vystavěnou konstelaci
  • Konstelace probíhají při počtu alespoň pěti účastníků.
  • Doba trvání je od 9.00 – 17.00 hod., v poledne je pauza od 12.00 – 13. 00 hod.
 • Mezi jednotlivými konstelacemi se seznámíte s těmito tématy:
   1. Jedinečnost člověka a omezující bloky
   1. V čem spočívá sebeláska a sebepřijetí
   1. Asertivita
   1. Dogmata související s vědomím osobní hodnoty a hojností
   1. Negativní vlivy výchovy
   1. Zákon přitažlivosti
  1. Pravidla Feng šuej pro přivolání hojnosti

Aktuální termíny

 1. budou vypsány později

Cena

1900 Kč / záloha je 900 Kč.

Čas

9.00 – 17.00 hod. (v poledne je jedna hod. pauza)

Přihlášení

Přihlášení je telefonické na čísle 728 678 708 či emailem na kotabova@atlas.cz

Adresa

Politických vězňů 981/5, Říčany Zobrazit na mapě

Doprava

Z Prahy je výborné spojení: 1. Vlak z Hlavního nádraží směr Benešov. Od vlaku je ordinace vzdálena cca 4 minuty pěší chůze. 2. Autobus od stanice metra Háje směr Kostelec n.Č. lesy. Ordinace je vzdálena cca 10 minut. Vlak i autobus z Prahy jede do Říčan cca 25 minut.