Každý měsíc daruji 5% mých výdělků útulku Handipet

Karty s tématikou Bachových esencí

Vydala jsem další tisky karet s manuálem s tématikou Bachových esencí, můžete si je zakoupit i v Praze v prodejně u Džoudyho, v Krystal – Aquamarinu a v Plzni v knihkupectví Štěstíčko

Karty přinášejí návod k psychoterapeutické práci. Vedou světem jedinečných emocí, umožňují kvalitní a přesnou orientaci v pocitech. Učí emoce pojmenovat, pochopit jejich podstatu, jejich příčiny, poskytují návod k terapii tak, aby se ulevilo duši i tělu. Pomáhají tak naplnit život moudrostí, zdravím a  skutečným štěstím. V textech se snoubí klasické psychoterapeutické poznatky a postupy s moudrostí ezoteriky a duchovní sféry.

Objednat si je můžete  zavoláním či sms na 728 678 708 nebo na mailu:kotabova@atlas.cz za 380 Kč ( + poštovné ).

Práce s kartami je snadná. Přesto, pokud byste měli zájem o seznámení s širokými možnostmi jejich využití v každodenním životě, nabízím kurz: „Bachovy esence a sebepoznání

Pro lepší představu je zde ukázka 4 karet

844937ae-3654-4ba7-b60a-3f7cd56c2cd5

Ukázka popisu karty z manuálu

5. Cerato, Rožec
(Ceratostigma willmottiana )

  • Nedůvěra vůči vlastním rozhodnutím
  • Nejprospěšnější rozhodnutí pro mne nacházím ve svém srdci

Popis
Každé napomenutí, každá kritika, která k vám byla kdy směrovaná, pokud jste něco chtěli či podnikli podle svého pocitu, každý domnělý neúspěch, který jste zažili, ve vás utlumuje vaši víru ve vaše nitro. Díky tomu jste se stali závislými na radách druhých. Díky tomu žijete nenaplněný život, život v obavách, abyste neudělali něco špatně. Ztratili jste schopnost zodpovídat za sebe sama. Svoji nerozhodností dovolujte druhým, aby oni za vás rozhodovali – tím PŘESOUVÁTE SVOJI ZODPOVĚDNOST NA DRUHÉ. Oni ale váš život nežijí, ani žít nebudou! To vy sami si ho musíte odžít! To vy sami proto máte právo a povinnost za sebe zodpovídat a rozhodovat celým svým srdcem. Uvědomte si, že druzí vám radí z pohledu života svého, nikoli vašeho, nežijí váš život, nemohou mu tudíž rozumět správně! Čím více se vám dostane názorů druhých, tím větší zmatek budete prožívat.

Možná máte v blízkosti někoho, kdo to „s vámi myslí dobře“, od koho třeba přijímáte rady od dětství, a proto je zvyklý

vás ovládat, řídit váš život. Cítíte, že jdete špatnou cestou? Poděkujte mu proto za jeho snahu a sdělte mu, že si o dané věci rozhodnete sami.

Přes svoji hlasitou mysl neslyšíte vlastní srdce. Proto svoji mysl utište a zaposlouchejte se do svého nitra. Navštivte své srdce a zeptejte se ho na radu na váš konkrétní problém. Spolehněte se na svůj pocit. Umlčte svá slova. Položte si otázku: „Kdybych se právě teď, v tuto chvíli, mohl/a naprosto svobodně rozhodnout, jaké by to bylo rozhodnutí?“ Prociťte si odpověď a uvědomte si její poslání. Pokud si udržíte svoji víru ve správnost svého pocitu – rozhodnutí, cesty k vašemu cíli se vám už začnou samy kouzelně otevírat. Uvědomujte si, zda se chcete cítit právě tak, jak se cítíte, zda chcete říkat právě to, co říkáte, zda chcete dělat právě to, co děláte.
Každodenně a v běžných situacích komunikujte se svým nitrem a snažte se cítit se, jak chcete vy, říkat a dělat to, co chcete vy. Noste při sobě zápisník a zapisujte si do něj své nápady – nespoléhejte na to, že si je zapamatujete. Udělejte si pak čas a naciťujte se na váš nápad. Uvědomujte si, co vy sami můžete pro jeho realizaci udělat. Nezapomeňte : „Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.“ Snažte se vnímat realitu v její skutečné podobě, nezkreslujte si ji. Uvědomíte si pak svoje skutečné šance, aniž byste setrvávali v pocitu, že žádné nemáte. Představujte si, jak vaše duše v podobě krásného zářivého světla, plynoucího z vašeho srdce, proudí do každé vaší buňky. Prociťujte si, že jste díky svojí duši v bezpečí, jak je vám dobře, když jí nasloucháte.
VAŠE JEDINEČNÁ DUŠE JE VŽDY S VÁMI, VŽDY PŘIPRAVENA VÁS PODPOROVAT, VÉST KE ŠTĚSTÍ.

Co říkají lidé, kteří si karty zakoupili:

1)

Dobrý den paní Kotábová,
karty jsou překrásné a texty jsou pro mě velmi obohacující a inspirující. Je to zase něco nového. To propojení Vaši psychoterapeutické práce a ezoterního vnímání má v textech opravdu své kouzlo. Mají i zvláštní vůni – takovou starodávnou – líbí se mi. A z obrázků jde velmi jemná, pokorná energie plná čisté lásky – troufám si říct, taková Kristovská.
Mám z nich velkou radost
Krásné svátky, paní Kotábová
Ivana S. Kladno

2)

‎Dobře ráno paní doktorko,
Moc vám děkuji za Vaše karty. Jsou uzasne. Hned první večer jsem je posvatne rozbalila a nemohla jsem se vynadivat jak krásně jsou namalováne. Detailní vyobrazení, citlive zvolene barvy. No a když jsem se zeptala proc mě neustále trápí nachlazení a vyšla mi karta RESCUE a ja si přečetla jednotlivé kartičky, které pod tuto kartu ” spadají ” tak jsem si potvrdila co tusim a karty jen potvrdily.
Vím, že díky temto kartám můžu na sobe více a kazdodenne pracovat.
Děkuji vám za nás všechny, kterým tyto karty přináší radost, potěšení, ponaučení.
Přeji vám krásný adventní čas
S láskou Olga K. Praha