Každý měsíc daruji 5% mých výdělků útulku Handipet

Kinezilogie: One Brain (Jednotný mozek)

Tato psychoterapeutická technika vznikla v USA, v 60. letech minulého století. Jedná se o jednoduchou metodu, během které je možné využitím tzv. buněčné paměti zjistit příčinu stresu či problému a následně odstranit úzkost z nepříjemných vzpomínek, které stres vyvolávají. Takto vyvolaný stres nebo problém může mít psychickou, ale i fyzickou podobu.

Naše prožitky se ukládají do našich buněk (buněčná paměť). Tyto prožitky můžeme po letech – stejně jako programy v počítači – znovu otevřít. Názvem metody One Brain – Jednotný mozek je vyjádřeno zprůchodnění energetických cest, obnovení narušené komunikace mezi oběma hemisférami našeho mozku.

K diagnostice příčin využívám jednoduchý svalový test – jedná se o ohmatání napětí svalů nad zápěstím. Tento test pochází z mayské kultury a využívá se už 2000 let. Díky němu pronikám do vzpomínek až do období početí klienta a tím zjišťuji prožitky, které souvisí se současným klientovým problémem.

Pokud se vybaví konkrétní negativní emoce = příčiny bloku = příčiny současného problému, probereme si je se zaměřením na souvislosti s problémem, který řešíme. Celá terapie probíhá výhradně při plném vědomí, nejedná se o žádný hluboký hypnotický trans.

Aby problém rychleji odcházel, podporuji kineziologii Bachovými esencemi. Ty testuji každému na míru – každý máme svůj stres sestavený ze zcela individuálních emocí.


S čím pomůže kineziologie: úzkost, adhd, hyperaktivita, vady řeči – koktavost, kožní problémy – atopický ekzém, strach, fobie, stres, migrény, tréma, potíže s učením, dyslexie, nízké sebevědomí, špatná paměť, alergie, sexuální problémy, bolesti zad, potíže se zažíváním, vylučováním, poruchy příjmu potravy, poruchy sluchu, závislost na drogách, vztahové problémy a mnoho dalších. Problém lze řešit dokonce i pomocí prostředníka, nejčastěji to bývá matka-dítě.

 

Cena kineziologie: 700 Kč/hod